Strona główna
O Firmie
Firma GRUND-POMP SERVICE została założona w 1998 r. w Skierniewicach (województwo Łódzkie). Lokalizacja w centralnej Polsce pozwala na szybkie i sprawne działanie w dziedzinie mechaniki pompowej w obrębie całego kraju.

W roku 1999 staliśmy się autoryzowanym partnerem firmy KSB, LFP Leszno, oraz GRUNDFOS w dziedzinie handlu i usług serwisowych. Aby sprostać Państwa wymaganiom, w  grudniu 2001r. wybudowana została nowa siedziba firmy w Sierakowicach Prawych (przy trasie Skierniewice-Łowicz), co zapewnia dogodny dojazd, a przede wszystkim bardzo dobrze wyposażone i zorganizowane zaplecze serwisowe, stwarzające idealne warunki do naprawy również dużych agregatów pompowych.

By w pełni zadowolić klienta wdrażamy ISO 9001 i 14000

Pracownicy firmy GRUND-POMP SERVICE cechują się wysokimi kwalifikacjami i zawsze służą Państwu fachową radą i oceną. Świadectwem wysokiej jakości usług naszej firmy są bezterminowe umowy serwisowe, podpisane z wieloma zakładami produkcyjnymi, ułatwiające wzajemną współpracę, gwarantujące klientowi natychmiastową reakcję na wezwanie awaryjne.

Poprawnym wydaje się więc być stwierdzenie, iż GRUND-POMP SERVICE to przede wszystkim:
SOLIDNOŚĆ, ZAUFANIE, TRAFNY WYBÓR
O Firmie
Strona główna